Ahoj, toto je příběh workbooku

Workbook pod pokličkou:) Jak tomu bylo na začátku..

Milí designéři,
jsem moc ráda, že jste se dostali na tento web, který byl vytvořen právě pro Vás. Nabízím zde tři verze papírových skicáků, které pomohou při návrhu webů, responsive webů či mobilních verzí.Od nápadu k realizaci

Často se mě ptáte, proč a jak vznikl workbook. Je to ale vcelku jednoduché. Mám doma webdesignéra, který si své náčrty a wireframy kreslil na různé papíry a né vždy výsledek byl prezentovatelný klientům, protože obyčejný papír není příliš reprezentativní, ale první skici se klientům v papírové formě prezentují běžně. Dali jsme hlavy dohromady a vznikl nápad, připravit papírové bloky, které budou dostupné a přinesou radost z práce. Slovo dalo slovo a během pár týdnů jsem připravila koncept workbooku. Ohlasy máme skvělé, jeden kamarád to okomentoval po svém: "Na maminu na mateřské super!" - díky Karle!

Testováno profesionály

Velice děkuji klukům z UVM interactive s.r.o. za poctivé otestování všech typů skicáků. První listy workbooků posloužily v přípravě několika webů či redesignů. Kladnou zpětnou vazbu měl skicák i u klientů. Většinou jej okomentovali .. "Jé, to je ale šikovné":) Na základě jejich zpětné vazby jsem bloky upravila do finální verze a vznikl tak produkt, který nyní nabídneme grafikům jak v Čechách, tak i ve světě.

100% hand made

Náš workbook je vyráběn s láskou, máme ho rádi a věříme, že radost přinese i Vám. Každý workbook odesíláme v Workbookboxu, speciálně zvoleném obalu, který zaručí bezproblémové doručení. Každý box také dostává ruční nástřik a tak si můžete být jisti, že jste obdrželi skutečný originál. Více, jak se takový Workbookbox připravuje v krátkém videu.

Podpořte nás!

Pokud se Vám workbook líbí, budu velice ráda, když tento projekt podpoříte zmínkou na twitteru či facebooku. Také jsme začali dávat dohromady uživatelské galerie, tak neváhejte vkládat své wireframy a návrhy!
Případně mi napište: petra@workbook.cz.